Water is natuurlijk. Water is een bron van leven zowel voor de natuur als de mens. Mijn passie is natuur. Door uw tuin met water te verrijken, gebruikt u alle facetten van de natuur.
Een vijver is mooi én spannend! Een zwembad of zwemvijver als water in de tuin is heerlijk genieten. Maar er is veel meer dan een vijver, zwembad of zwemvijver mogelijk.
Waterelementen in de tuin
Heeft u een gezin met jonge kinderen of bent u opa en oma die kleinkinderen hebben en wenst u toch graag water in de tuin? Exclusief of heel simpel, er zijn vele mogelijkheden.
Laat u inspireren door een paar water in de tuin voorbeelden bij dit bericht. Weet u toch niet waar, wat en hoe in uw eigen tuin. Ik help u graag uw specifieke wens van water in de tuin te realiseren. Water maakt uw tuin compleet.
Tuinontwerpen met waterelementen
Al vele tuinklanten zijn u voor gegaan. Voor hen ontwierp ik in nieuwe én bestaande tuinen een waterelement dat harmonieus uniek passend was bij hun levensstijl, woonhuis en tuin.
In mijn tuinen is het altijd zomer. U wordt er blij van en daar draagt uw unieke vijver of ander waterelement zeker aan bij. De natuur werkt rustgevend, zuiverend en helend, dat weet ik als geen ander. Als tuinontwerper, breng ik mens en de natuur bij elkaar.
Waterelementen in de tuin helpen de natuur een handje
Water is ook de eerste levensbehoefte van mens, dier en plant.
Water staat op de hele wereld onder druk. Overal op de wereld zijn plaatsen waar er teveel of te weinig water is. Door klimaatveranderingen worden droge gebieden steeds droger en natte gebieden steeds natter. Veel wetlands gingen teniet, waarbij unieke plant-en diersoorten verloren gingen.
Water in de tuin helpt mee om onze wereld mooier en beter te maken. Gebruik water goed. Het verrijkt uw leven. Waterelementen die simpelweg mooi zijn. Waterelementen die meewerken om de natuur een handje te helpen.
Enjoy.