
Bijzonder boom TUIN Best via FLORERA tuinen ea. buitenruimtes na tuinontwerp & tuinaanleg en vaktechnische informatie in DE TUIN.

Ptelea trifoliata ook in TUIN van FLORERA tuinen ea. buitenruimtes en NÚ in magazine DE TUIN in vier seizoenen.

stunning magazine In Holland for gardens and nature, FLORERA PRESENTS A WONDERFUL GARDEN BY GARDENPHOTO’S. Marjan de Koning.

FLORERA presenteert volwassen TUIN via tuinfoto’s in Magazine DE TUIN in vier seizoenen, Marjan de Koning, floreraheeze, florera-mar.

tijdschrift DE TUIN in vier seizoenen schrijft over bijzondere tuinplanten gebruikt door FLORERA tuinen ea, buitenruimtes.

Kleine natuurlijke parasol via bijzondere boom in TUIN van FLORERA, Marjan de Koning. floreraheeze, florera-mar.

moestuin-siertuin-bedrijfstuin of daktuin met WINTERWARMTE EN GEZONDHEID door FLORERA tuinen ea. buitenruimtes en tuinadvies.

moestuin-siertuin-bedrijfstuin of daktuin met WINTERWARMTE EN GEZONDHEID door FLORERA tuinen ea. buitenruimtes en tuinadvies.

Tuinadvies, Beplantingsplan voor de juiste karakteristieke boom op juiste plaats daarna een exclusieve tuin ets uit eigen tuin. FLORERA tuinen ea. buitenruimtes.

Marjan de Koning geeft tuinadvies met tuinplanten van bijzondere kwekerijen. Cor van Gelderen van Esveld legt uit over bijzondere heesters in DE TUIN in vier seizoenen.

siertuin-moestuin-bedrijfstuin en kookworkshop met tuinadvies door Marjan de Koning van FLORERA bij Kookstudio Lisette Waalre.

KOKEN UIT EIGEN TUIN 2014, persbericht ,FLORERA EN KOOKSTUDIO LISETTE WAALRE in DE TUIN tijdschrift.
Zoekt u een leuk cadeautje? Zojuist heb ik, Marjan de Koning, de allernieuwste: DE TUIN in vier seizoenen persoonlijk weer aangereikt gekregen. Wat is het weer een schitterend nummer geworden! En Florera is natuurlijk blij om ook in dit nummer een schitterende tuin te mogen presenteren.
Dit Nederlandse TUIN magazine wordt gerealiseerd, puur door vakmensen die dagelijks met natuur en tuin bezig zijn. De informatie die u erin vindt is blijvend en vaktechnisch van het allerhoogste niveau. Het houdt up to date ten behoeve van leuke tuin en groene uitstapjes. Want telkens is er ook een Groen kalender aanwezig.
Of het nu een moderne tuin, een daktuin, een natuurrijke tuin, een tuin met eten uit eigen tuin of een landschappelijke tuin betreft, het is altijd weer genieten.
Het gehele tuin en natuur vak is vertegenwoordigd, zo ook kwekers met passie.
Door onze aderen stroomt geen bloed maar sap; is het motto van een bekende kweker. Dit klopt helemaal!